Tapicerka samochodowa, okucia do plandek

Produkcja pokryć do namiotów handlowych oraz plandek samochodowych stanowi główny, ale nie jedyny profil naszej działalności. Zajmujemy się też przywracaniem estetycznego wyglądu tapicerki w pojazdach oraz sprzedażą akcesoriów do plandek i namiotów.

Tapicerka samochodowa w wyniku intensywnej eksploatacji jest narażona na zaplamienie, zabrudzenie czy też na wycieranie się pokrycia. Po kilku latach nawet najlepiej utrzymane wnętrze pojazdu nie jest już tak estetyczne i komfortowe. Dlatego oferta GO-PLAN obejmuje również wykonywanie i naprawę pokrowców oraz tapicerek. Dzięki nam Państwa wysłużona tapicerka samochodowa może wyglądać jak nowa – z przyjemnością wykonamy jej renowację w dowolnym zakresie (naprawa istniejącej tapicerki lub pokrowców albo wykonanie nowych).

Pasy spinające i inne akcesoria

Proponowane przez nas plandeki do zabezpieczania ładunków oraz pokrycia namiotowe wymagają zastosowania solidnego systemu mocowania. Dzięki elementom takim jak pasy spinające czy linki i klamry, płachta utrzymuje się na swoim miejscu, a ładunek czy wnętrze pawilonu są dobrze chronione. Aby zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę, w asortymencie mamy nie tylko pasy spinające, ale również szereg innych przydatnych akcesoriów plandekowych.

Oferujemy między innymi:
• okucia,
• prowadnice,
• haczyki,
• liny,
• elementy dachów suwanych,
• napinacze plandek typu „firana”.

Jednak pasy spinające i tapicerka samochodowa to nie wszystko! Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Proponujemy także wykonanie pawilonów handlowych oraz inne wysokiej klasy usługi. Charakteryzuje nas niezwykły profesjonalizm i rzetelność oraz ogromna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem w branży. Zapraszamy!

wypożyczalnia leżakówpawilon okazjonalnypawilonokazjonalny pawilonotwarty pawilonpawilon na wypożyczeniepawilon żółtypawilon czarny

Kontakt

GO-PLAN
ROMAN GOCHNIO
ul. Warszawska 1, Gręzów
08-130 Kotuń
e-mail: biuro@go-plan.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 7:00-16:00
Sob: 7:30-13:00