Pawilony i namioty handlowe

Organizacja eventu, imprezy handlowej w plenerze czy prowadzenie sprzedaży sezonowej wymagają odpowiedniego zaplecza. Prostym i tanim rozwiązaniem są pawilony handlowe. Ich zaletami są szybki montaż w wybranym miejscu oraz możliwość błyskawicznego przeniesienia, jeśli zachodzi taka potrzeba. Namioty handlowe są też wygodne w transporcie i przechowywaniu, gdyż po złożeniu zajmują niewiele miejsca.

Firma GO-PLAN jest producentem powłok (poszyć), z których powstają funkcjonalne i zadaszone stoiska sprzedażowe, wystawowe oraz inne. Nasze produkty są dostosowane do różnych potrzeb klientów. Wykonamy dla Państwa nowe, jak również naprawimy używane powłoki na pawilony handlowe, wystawowe oraz magazynowe. Oferujemy także poszycia na namioty handlowe. Ogromne doświadczenie w branży sprawia, że nie ma dla nas zadań nie do wykonania. W poniższej galerii przedstawiamy przygotowane przez nas produkty.

Doświadczony producent – profesjonalne usługi

GO-PLAN od lat cieszy się zaufaniem klientów, dostarczając im wysokiej klasy produkty, zgodne z ich potrzebami i oczekiwaniami. Dysponujemy doskonale przeszkoloną, zaangażowaną kadrą, która rzetelnie wykonuje swoje obowiązki, przykładając uwagę do najdrobniejszych detali związanych z produkcją pawilonów i namiotów. Dzięki temu możemy zagwarantować też terminowość wykonania wszystkich prac. Wykorzystanie nowoczesnych narzędzi i wysokiej klasy materiałów sprawia, że wykonywane przez nas pawilony handlowe, namioty, a także tapicerka samochodowa oraz inne wyroby są wyjątkowo trwałe.

Jeśli macie Państwo pytania dotyczące naszych usług z zakresu produkcji lub naprawy plandek oraz pawilonów, zapraszamy do kontaktu. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości. Jesteśmy pewni, że nasza oferta nie zawiedzie Państwa oczekiwań.

wypożyczalnia leżakówpawilon okazjonalnypawilonokazjonalny pawilonotwarty pawilonpawilon na wypożyczeniepawilon żółtypawilon czarny

Kontakt

GO-PLAN
ROMAN GOCHNIO
ul. Warszawska 1, Gręzów
08-130 Kotuń
e-mail: biuro@go-plan.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 7:00-16:00
Sob: 7:30-13:00