Plandeki Siedlce

Główną dziedziną działalności naszej firmy jest produkcja i naprawa plandek.

Wykonujemy plandeki samochodowe i plandeki na przyczepy oraz naczepy. Zajmujemy się także produkcją i renowacją kotar i przesłon magazynowych. Zapraszamy do obejrzenia przygotowanej galerii.

Dbamy o każdy szczegół naszych produktów, a długoletnia działalność na rynku zapewnia doskonałą jakość towaru. Nasi fachowcy podejmą się każdego stawianego przed nimi wyzwania i wykonają je w określonym terminie. Pełna satysfakcja gwarantowana.

Jednak to nie wszystko! Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Oferujemy także wykonanie pawilonów handlowych, tapicerek i pokrowców samochodowych.

plandeka czerwona plandeka biała plandeka źółto-niebieska plandeka plandeka go-plan zielona plandeka szara plandeka PKS GO-plan trzy plandeki żółta plandeka szara plandeka na przyczepce szara plandeka czarna plandeka plandeka naczepy tira szara plandeka naczepy tira zielona plandeka cieżarówki biała plandeka przyczepki plandeka maszyny trójkątna plandeka plandeka z nadrukiem plandeka samochodowa plandeka na przyczepę czerwona plandeka plandeka na wywrotkę czerwona plandeka samochodowa biała plandeka dla ciężarówki plandeka naczepy samochodowej

Kontakt

GO-PLAN
ROMAN GOCHNIO
ul. Warszawska 1, Gręzów
08-130 Kotuń
e-mail: biuro@go-plan.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 7:00-16:00
Sob: 7:30-13:00

Jesteśmy na Google+
Google+