Pawilony i namioty handlowe – producent pawilonów

GO-PLAN jest również producentem powłok (poszyć) pawilonów i namiotów handlowych, wystawowych oraz innych dostosowanych do różnych potrzeb klientów. Wykonamy dla Państwa nowe, jak również naprawimy używane powłoki na pawilony handlowe, wystawowe oraz magazynowe. Oferujemy także poszycia na namioty handlowe. Ogromne doświadczenie w branży sprawia, że nie ma dla nas zadań nie do wykonania. W poniższej galerii przedstawiamy przygotowane przez nas produkty.

Doświadczony producent pawilonów – profesjonalne usługi

Ponad 50-letnie doświadczenie naszej firmy gwarantuje najwyższą jakość usług. Od lat cieszymy się zaufaniem naszych klientów, dostarczając im wysokiej klasy produkty, zgodne z ich potrzebami i oczekiwaniami. Dysponujemy doskonale przeszkoloną, zaangażowaną kadrą, która rzetelnie wykonuje swoje obowiązki, przykładając uwagę do najdrobniejszych detali związanych z produkcją pawilonów i namiotów. Dzięki temu możemy zagwarantować też terminowość wykonania wszystkich prac. Wykorzystanie nowoczesnych narzędzi i wysokiej klasy materiałów wpływa zaś na trwałość tworzonych przez nas pawilonów oraz innych wyrobów.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszych usług z zakresu produkcji lub naprawy plandek oraz pawilonów, zapraszamy do kontaktu. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości. Jesteśmy pewni, że nasza oferta nie zawiedzie Państwa oczekiwań.

wypożyczalnia leżaków pawilon okazjonalny pawilon okazjonalny pawilon otwarty pawilon pawilon na wypożyczenie pawilon żółty pawilon czarny

Kontakt

GO-PLAN
ROMAN GOCHNIO
ul. Warszawska 1, Gręzów
08-130 Kotuń
e-mail: biuro@go-plan.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 7:00-16:00
Sob: 7:30-13:00

Jesteśmy na Google+
Google+